Kodėl verta rinktis mus?

9 priežastys, kodėl internetinės svetainės optimizavimo paslaugas verta patikėti mums.

Dirbame tik su 1 (viena) sektoriaus įmone.

Joks kitas Jūsų konkurentas mūsų paslaugų negaus. Kodėl tai svarbu? Nes neetiška vienam klientui atlikus optimizaciją vėliau kitam atlikti geresnę ir išstumti pirmąjį. Todėl dirbame tik su viena įmone ir jai skiriame maksimalų dėmesį.

Nemokamos konsultacijos, patarimai ir pasiūlymai.

Kadangi dirbame tik su viena sektoriaus įmone, ji gauna visas naujoves, patarimus, pasiūlymus, kuriuos galėtų pritaikyti savo veikloje, kad dar geriau išnaudotų interneto teikiamas galimybes, padidintų savo pardavimus bei žengtų keliais žingnis priekyje savo konkurentų.

Lanksti kaina.

Netaikome jokių standartinių kainų. Kadangi SEO kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, kaip raktinių žodžių skaičiaus, pageidaujamų pozicijų, rinkos konkurencingumo… – kiekvienam projektui ji skiriasi. Jums užpildžius užklausos formą, atsiunčiame tikslų svetainės optimizacijos įvertinimą. Taip pat netaikome jokio mokesčio už konsultacijas ir patarimus.

Naudojame tik google politiką atitinkančius metodus.

Nenaudojame jokių nešvarių ar trumpalaikę naudą galinčių suteikti metodų, už kuriuos vėliau galite susilaukti bausmės iš google paieškos sistemos.

Optimizuojame aukščiausioms pozicijoms.

Kuo aukštesnėse google pozicijose būsite tuo daugiau tikslinių lankytojų pritrauksite. Neapsiribojame tik dešimtuku, optimizuojame net ir 1 (pirmai) pozicijai google paieškos rezultatuose.

Garantuojame rezultatus.

Jeigu nepasieksime sutartų svetainės optimizacijos rezultatų grąžinsime visus Jūsų sumokėtus pinigus. Patikėdami SEO darbus mums, Jūs niekuo nerizikuojate.

Viešai nepublikuojame savo klientų ir atliktų darbų.

Kuo mažiau žinos Jūsų konkurentai, kad Jums yra atlikti seo darbai, tuo ramiau jie miegos. O norėdami daugiau sužinoti apie mūsų atliktus darbus, kreipkitės el.paštu.

Nemokama reklama per google Adwords.

Suteikiame nemokamos reklamos per google adwords, kad galėtumėte iškart pritraukti tikslinius lankytojus į savo svetainę, kol vyks optimizacijos darbai. Yra papildomų sąlygų.PartnerBadge-Horizontal

Priklausome „Google Partners“

„Google Partners“ yra internetinės rinkodaros įmonės, kuriomis „Google“ pasitiki. Iš ženklelio atpažįstamos įmonės, kurios lenkia kitas naudodamos „Google“ produktus. Šios įmonės klestinčios, klientai laimingi ir jos vadovaujasi geriausia „Google“ praktika.